ООН продовжить видавати грошову допомогу ВПО

Aгeнтствo OOН у спрaвax біжeнців віднoвилo рeєстрaцію держи отримання грошової допомоги исполнение) переселенців і постраждалих від війни, повідомляє Мінреінтеграції.

"Получай цю допомогу можуть розраховувати прислуга, які раніше никак не отримували виплати від міжнародних організацій і мають дохід менше 5400 гривень нате місяць", — ідеться в повідомленні нате сайті міністерства в неділю.

Исполнение) подання заявки необхідно звернутися в плацдарм збору даних разве в мобільну групу. Для того збору даних мають бути присутні всі члени сім'ї. Виняток — маломобільні громадяни. Для того сімей, -де є такі аппарат, допускається реєстрація лишенный чего їхньої присутності из-за оригіналами документів вслед за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній торс здоров'я.

Для того заповнення заявки необхідно мати свидетельство, що засвідчує особу, ідентифікаційний шифр, свідоцтво оборона народження дітей, штукенция банківської картки, всех благ-які документи, що підтверджують належність после вразливої категорії.